1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Riešės bendruomenės socialinių klausimų iniciatyvinė grupė

Jau kuris laikas Riešėje gyvuoja nuostabių žmonių kolektyvas, kuriame gvildenami opūs socialiniai klausimai ir ieškomi sprendimai, kaip padėti žmonėms, nuo kurių sėkmė yra nusisukusi.

Susipažinkite:

Jolanta Savko-Kononenko (+370 601 88174, el. pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. )

Renata Povilonienė (el. pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. )

Žaneta Tarvydienė (el. pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. )

Jurga Ralytė (el. pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. )

Gintautas Miežonis (el. pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. )

Rasos iš "BasosRasos - bendruomenės butique" parduotuvėlės.

 

Veikla įgauna vis didesnį pagreitį, todėl prašome kreiptis, jeigu:

  • Jums asmeniškai reikalinga pagalba - tiek materialinė, tiek emocinė;
  • žinote artimoje aplinkoje (giminė, draugas ar tiesiog kaimynas), kuriam yra šiuo metu sunku ir kuriam reikia pagalbos;
  • norite prisidėti ir padėti kitiems arba savo darbu, arba daiktais (pagal poreikį).

Iniciatyvinei grupei galite rašyti bendru el. pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Bendromis jėgomis spręsime iškilusias bėdas bei rasime būdus, kaip padėti tiems, kam ta pagalba labiausiai reikalinga.

@BasosRasos - bendruomenės butique parduotuvėje rasite puikių tiek firminių, tiek no name drabužių/avalynės, papuošalų tiek sau, tiek namams, knygų ir įvairių smulkmenų. Apsipirkdami vienu šūviu nušausite kelis zuikius - įsigysite sau arba draugui kažką mielo ir reikalingo, skatinsite atsakingą vartojimą (prikelsite daiktą naujam gyvenimui) bei prisidėsite prie gerų darbų kūrimo, nes visas pelnas keliauja Riešė apylinkių gyventojų socialinėms reikmėms tenkinti. Parduotuvė yra visai šalia - "Link Molėtų" prekybos centre, šalia taromato.

Socialinę veiklą galite paremti pavesdami pinigus per Paysera:

Paremti 5 Eur


Paremti 10 Eur


Paremti 20 Eur


Paremti 50 Eur


Paremti 100 Eur


Paremti 200 Eur


Paremti 500 Eur

Artimiausi renginiai

Gruodis 2023
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Riešės bendruomenės veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: mindaugas@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.