1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Naujienos

Registruok savo kamerą - kurk saugią aplinką

Kaimynai, yra įdomus pasiūlymas, kuris padės kurti saugesnę aplinką mūsų gyvenvietėse. Galbūt susidomėsime:) Plačiau... 

Turime vizitinių!

Trispalvė prie bendruomenės namų

Entuziastas Aistis Raudys ruošiasi taip apšviesti mūsų bendruomenės namų sieną. Vasario 16 bus ypatinga.

Tūkstantmečio vaikai

Šitas nuostabus vaikas, kuris mokėsi Riešės gimnazijoje, yra nuostabios šeimos narys, kuri yra aktyvi mūsų bendruomenės narė. Martynas vėl priima iššūkį, dalyvauja nacionaliniame konkurse. Prašau palaikykite :) Martynas Ramanauskas, mes su tavim, MES TAVE PALAIKOM:) PIRMYN:)

Žiema užklupo

Rasos Basos ataskaita

Mes, BasosRasos, lyg kokios pareigingos buhalterės, įžengusios į Naujus metus, norime atsiskaityti už praėjusiais metais nuveiktus darbus.

Ir žinot, jei nebūtų jūsų, dovanojančių gražius rūbus ir jūsų, perkančiųjų ar kitaip bendradarbiaujančiųjų su BasosRasos - bendruomenės boutique, mes vargiai ar galėtumėme pasidžiaugti nuveiktais darbais. Todėl

❤️ Ačiū jums, kad rugsėjo mėnesį šeši vaikai su mokyklinių reikmenų pilnomis kuprinėmis ir tvarkingomis uniformomis oriai pradėjo mokslo metus.

❤️ Ačiū jums, kad judri mergaitė turi savo svajonių dviratį.

❤️ Ačiū jums, kad talentinga mergina gali lankyti dailės būrelį, kurį BasosRasos - bendruomenės boutique apmoka iš gautų pajamų. 

❤️ Ačiū jums, nes viena mama gali drąsiai šypsotis ir iš platesnio darbų spektro rinktis darbą. BasosRasos - bendruomenės boutique prisidėjo prie dantų sutvarkymo.

❤️ Ačiū jums, nes du vakarus BasosRasos - bendruomenės boutique Riešės moterims organizavo Kalėdines Šiaudinių sodų dirbtuves.

❤️ Ačiū jums, nes jau antrus metus BasosRasos - bendruomenės boutique inicijavo ir prisidėjo prie Kalėdinės vaikų svajonių išpildymo akcijos.

❤️ Ačiū jums, nes antrus metus BasosRasos - bendruomenės boutique inicijavo kavos akciją senjorams „Susitikime prie kavos puodelio“.

❤️ Ačiū jums, nes antrą kartą dovanomis, bilietais į Operos ir baleto teatrą bei savo rankomis BasosRasos - bendruomenės boutique prisidėjo prie Riešės senjorų vakaronės.

❤️ Ačiū jums, nes BasosRasos - bendruomenės boutique bendradarbiavimo dėka jau net kelios šeimos, o nuo šiemet ir įmonė ALTAS komercinis transportas/ ALTAS Commercial Transport globoja sunkiau besiverčiančias, mūsų/jūsų kaiminystėje gyvenančias šeimas.

❤️ Ačiū jums, kad leidžiate mums augti. O mes žadame savo darbų apimtimis nemažėti. 

Gerų metų mums visiems!

Nauji 2019 metai Riešėje

Pradedamas naujas kelio A14 Vilnius–Utena rekonstravimo etapas

Ateinančiais metais kelyje A14 Vilnius–Utena vyks naujas rekonstrukcijos etapas, kurio metu bus atnaujintas 4 km ilgio ruožas. Magistralė bus platinama nuo 2 iki 4 eismo juostų, planuojamos gausios eismo saugos inžinerinės priemonės. Dėl šių darbų atlikimo jau pasirašyta 19,9 mln. eurų vertės sutartis.

„Magistralinis kelias Vilnius–Utena yra pagrindinė eismo arterija tarp sostinės ir šiaurės rytinių Lietuvos regionų. Dėl iš sovietmečio paveldėtos cementbetonio dangos šiam keliui reikalinga didelė, esminė rekonstrukcija – svarstyti jos įgyvendinimo būdai yra sukėlę net politinių debatų. Dabar jau apsispręsta, kad darbai vyks valstybės lėšomis, suplanuotais etapais, ir jau pavasarį šio projekto įgyvendinimas pajudės. Tai itin svarbi užduotis, siekiant gerinti eismo saugą“, – sako susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

Rekonstrukcijos darbai pratęs jau anksčiau šioje magistralėje vykusius kelio platinimo darbus. Dabar ši magistralė yra 4 eismo juostų iki 16-to kilometro, t. y. nuo Vilniaus iki sankryžos su keliu Nr. 172 Raudondvaris–Giedraičiai–Molėtai. Nauji kelio rekonstrukcijos ir platinimo darbai vyks dar 4 km ilgio ruože, iki sankryžos su keliu Nr. 108 Vievis–Maišiagala–Nemenčinė (nuo 16,00 km iki 16,80 km ir nuo 17,64 km iki 20,84 km). Darbus atliks ūkio subjektų grupė, kurią sudaro UAB „YIT Infra Lietuva“ ir „YIT Infra Eesti“ AS.

Rekonstruojant šį ruožą, kelias bus sustiprintas ir praplatintas nuo 2 iki 4 eismo juostų, dabartinę nekokybišką cementbetonio dangą pakeis asfaltuota kelio danga. Eismo saugai gerinti kelyje nebeliks kairinių posūkių ir apsisukimų per skiriamąją juostą – šiam tikslui numatoma įrengti dvi skirtingų lygių sankryžas, nutiesti jungiamuosius kelius. Pėsčiųjų ir dviratininkų saugumui bus pastatytas pėsčiųjų viadukas, įrengta požeminė pėsčiųjų perėja, šalia kelio planuojama nutiesti 4,4 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių taką. Be to, atnaujintame ruože bus įrengtas kelio apšvietimas, apsauginiai atitvarai, triukšmą slopinanti sienutė, tinklo tvoros nuo laukinių žvėrių.

Pėsčiųjų viadukas iškils ties keliu į Raudondvarį, prie nuovažos į šalia esančias kavines (16,49 km), ties juo abejose kelio pusėse numatoma įrengti autobusų sustojimo aikšteles. Požeminė pėsčiųjų perėja suplanuota magistralės 18,56 km, kur ties keliais į Gegliškių ir Pašilių kaimus yra autobusų stotelės.

„Magistralė Vilnius–Utena – vienas problemiškiausių Lietuvos kelių. Tai bene vienintelis kelias su cementbetonio danga, kurios priežiūra ir remontas yra itin brangūs, o daugelyje vietų atsirandančios deformacijos, įtrūkimai, plyšiai ir nelygumai kelia pavojų eismo saugai. Atliekant rekonstrukciją bus panaudotos inžinerinės priemonės eismo saugai bei transporto srautų pralaidumui užtikrinti“, – sako Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorius Vitalijus Andrejevas.

Kelio A14 Vilnius–Utena platinimo darbai jau vyko 2008–2009 m., kai nuo 2 iki 4 eismo juostų buvo praplatinta magistralės dalis nuo 10,0 iki 16,0 km. Planuojant tolesnę kelio rekonstrukciją, 2014–2016 m. buvo svarstomi įvairūs projekto įgyvendinimo modeliai, tarp jų viešojo ir privataus sektorių partnerystės (VPSP) būdas, kuriam buvo sulaukta Vyriausybės ir Seimo pritarimo. Vis dėlto 2017 m. Kelių direkcijos sudaryta VPSP projekto „Kelias Vilnius–Utena“ darbo grupė, išnagrinėjusi šio projekto įgyvendinimo galimybes, galimus privalumus ir trūkumus, kreipėsi į Susisiekimo ministeriją prašydama leisti nutraukti projekto įgyvendinimą, nes projekto galimybių studijoje buvo numatytas tik 2 eismo juostų kelias, neišsprendžiantis avaringumo problemos, o platesnio kelio tiesimas būtų stipriai pakėlęs projekto kainą. Atsižvelgiant į pateiktus argumentus, buvo nuspręsta kelio Vilnius–Utena rekonstrukciją įgyvendinti atskirais ruožais, panaudojant Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas.

Riešės bendruomenės svarbios nuorodos

Riešės bendruomenės svetainėje www.musuriese.lt atsirado galimybė tiesiai svetainėje per Paysera sistemą paremti bendruomenę, prisidėti prie bendruomenės socialinių projektų, sumokėti narystės mokestį.

Riešės gatvės rekonstrukcija prasidėjo (2018-11-09)

Tapkite Riešės bendruomenės nariu!

Registruokitės, jei norite tapti Riešės bendruomenės nariu!

REGISTRACIJOS FORMA

Plačiau...

Artimiausi renginiai

Gruodis 2023
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Riešės bendruomenės veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: mindaugas@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.