1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Renginių archyvas

Step tėvų grupės mažylių tėvams 2 grupė

Riešės bendruomenės namuose

Skelbimas PDF formatu

Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau šiam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Dėl to, susidūrę su įvairiais auklėjimo iššūkiais, mes dažnai abejojame, ar teisingai elgiamės sudėtingose situacijose, ar elgiamės taip, kaip yra geriausia mūsų vaikams ir santykiams su jais. STEP tėvų tobulėjimo grupėse tėvai randa atsakymus į daugelį jiems rūpimų klausimų.

Todėl, jei ir jūs norėtumėte:

  • Įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip tėvais;
  • Geriau suprasti savo mažylį, vaiką, paauglį;
  • Ugdyti vaiko savigarbą ir stiprinti jo pasitikėjimą savimi;
  • Rasti humaniškų ir efektyvių netinkamo elgesio keitimo būdų;
  • išsaugoti artimą, šiltą santykį su vaiku, kuris metams bėgant tik stiprėja

ESATE KVIEČIAMI Į STEP PROGRAMOS UŽSIĖMIMUS,
kurie prasidės 2019 m. kovo mėn. 9 d. (šeštadienį), 11.30-13.30 val.

Šioje STEP tėvų grupėje kviečiami dalyvauti 0-5 m. vaikų tėveliai.
Grupės dalyvių skaičius: 10-13 tėvelių/mamyčių.
Susitikimai vyks vieną kartą per savaitę (šeštadieniais, 11.30 – 13.30 val., Riešės bendruomenės namuose, Sporto g. 3, Riešėje, Vilniaus r.)
Kiekvieno susitikimo trukmė – 2 valandos (3 akad. val.).
Iš viso 9 užsiėmimai (būtina dalyvauti visuose užsiėmimuose).
Užsiėmimus ves STEP programos vadovė, psichologė Rūta Mickevičienė.

Dalyvaudami STEP tėvų grupėje, dalyviai mokosi skaitydami STEP Tėvų knygą, dalindamiesi vaiko auklėjimo sėkmėmis bei iššūkiais.

Dalyvavimas STEP tėvų grupėje yra finansuojamas pagal vykdomą projektą „Riešės bendruomenės aktyvumo skatinimas“, tačiau metodinę medžiagą (17 eur.) įsigyja patys dalyviai.

Registracija į grupę vyksta iki 2019 m. vasario 28d. (ketvirtadienio). Dėl riboto dalyvių skaičiaus, apie pageidavimą dalyvauti grupėje, siūlome pareikšti kuo anksčiau. SVARBU: prieš registruojantis įvertinkite ar tikrai galėsite dalyvauti visuose 9 užsiėmimuose.

Registracija į grupę: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (nurodyti vardą, pavardę, vaikų amžių, el. paštą, kontaktinį telefono numerį ir, ar sutinkate, kad registruojant jus į šią grupę, būtų naudojami jūsų pateikiami duomenys).

Daugiau informacijos apie STEP tėvų grupes - svetainėje: http://www.stepgrupes.lt/ ir registruojantis.

Plačiau apie STEP programą:

STEP programa – tai 9 tėvų grupės susitikimai, kurie vyksta kartą per savaitę. Šiuose užsiėmimuose tėveliai praplečia turimas žinias apie vaikų psichologinę ir socialinę raidą, efektyvius auklėjimo metodus. Tėvai skaito „STEP tėvų knygą“ ir su kitais grupės dalyviais diskutuoja apie tai, kaip drąsinti savo vaiką elgtis tinkamai, kaip kalbėtis ir klausytis, kad tėvai ir vaikai jaustųsi išgirsti ir suprasti, mokosi reaguoti į vaikų emocijas, skatinti negiriant, drausminti nebaudžiant, spręsti problemas bendradarbiaujant, o ne konkuruojant.

Atsižvelgiant į vaikų raidos ypatumus ir su šiais ypatumais susijusius iššūkius, yra sukurtos trys STEP programos versijos:
• STEP 0-5 programa tėveliams, auginantiems mažylius nuo 0 iki 5 metų amžiaus;
• STEP 6-12 programa tėveliams, auginantiems vaikus nuo 6 iki 12 metų amžiaus;
• STEP 12-17 programa paauglių tėvams.

STEP (angl. Systematic Training for Effective Parenting – Sistemingas efektyvių vaiko auklėjimo įgūdžių lavinimas) – tai pasaulyje populiari tėvų ugdymo programa. Lietuvoje ji įgyvendinama nuo 2010 m. Iki šiandien STEP programa yra viena iš nedaugelio, kurios efektyvumas pagrįstas mokslinių tyrimų rezultatais. 2010-2018 m. STEP tėvų grupes sėkmingai baigė apie 3260 tėvelių. Šiuo laikotarpiu organizuota STEP tėvų grupės veikla Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Lazdijuose, Marijampolėje, Kupiškyje, Širvintose, Druskininkuose, Pasvalyje, Raseiniuose, Jonavoje, Kėdainiuose, Rietave, Alytuje ir Elektrėnuose.

STEP programos įgyvendinimą, kokybę ir plėtrą užtikrina Pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacija (PAKA), kuriai vadovauja STEP programos atstovė Lietuvoje dr. Jolita Jonynienė.

Tapkite Riešės bendruomenės nariu!

Registruokitės, jei norite tapti Riešės bendruomenės nariu!

REGISTRACIJOS FORMA

Plačiau...

Artimiausi renginiai

Spalis 2021
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Riešės bendruomenės veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: mindaugas@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.