1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Renginių archyvas

Pomidorų sėklų sėjimo praktinis seminaras

Pomidoras – daržovė, vaisius ar uoga? Buitiniu požiūriu tai – daržovė, botaniniu – uoga, o Europos Sąjunga pomidorus priskiria prie vaisių.

Pomidoras tikriausiai yra populiariausias augalas auginamas mūsų soduose. Dažniausiai daigai perkami turgeliuose, tačiau gražiausius ir tikrai TOS veislės daigus galite užsiauginti tik patys.

Seminare bus galima išsirinkti iš virš 70 pomidorų veislių ir keleto hibridų. Galima bus sėti nors ir po 1 sėklą skirtingų veislių. Į kainą įskaičiuota: durpių substratas, pomidorų sėklos, vienkartinės pirštinės, indeliai sėjimui (galima atsinešti ir savo panaudotų grietinės, pieno ar kitų pakuočių), kibirai substrato maišymui, dubenėliai, etiketės, markeriai etikečių sužymėjimui, maišeliai (sukurti šiltnamio efektui), stalų uždengimas. Jums reikia atsinešti - didesnes dėžutes, kuriose parsinešite pasėtas sėklas namo, atsinešti prijuostes. Galima atsinešti ir savo sėklas, net nebūtinai pomidorų. Namų darbai - suskaičiuoti kiek daigų sodinsite šiltnamyje ar/ir lauke ir įvertinti palangių dydžius Seminaro metu atsakysiu į visus klausimus apie pomidorų sėjimą, pikavimą, auginimą, sodinimą ir priežiūrą. Praktinį seminarą vesiu aš, agronomijos mokslų dr. Ingrida Verbylienė, natūralios / gamtinės žemdirbystės ūkininkė, ūkio dienoraščio vip ūkis augintoja ir raštininkė.

Seminaras vyks kovo 10 d. nuo 11 val. Trukmė: 3 - 4 val.

Renginio kaina: 20 Eur / žm., mokama prieš renginį.

Renginys vyks Riešės bendruomenės namuose, Sporto g.3, Riešė Vilniaus raj. Riešės bendruomenės namuose vaikštoma be batų, todėl pasiimkite persiauti arba reikės avėti antbačius (kainuos 1 Eur). Vietų skaičius ribotas. Registruokitės e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Registracijos metu nurodykite vardą, pavardę ir kiek daigų norėtumėte užsiauginti. P.S. Jeigu nenorite sėti kartu, pomidorų daigų bus galima įsigyti balandžio - gegužės mėn.

Tapkite Riešės bendruomenės nariu!

Registruokitės, jei norite tapti Riešės bendruomenės nariu!

REGISTRACIJOS FORMA

Plačiau...

Artimiausi renginiai

Spalis 2021
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Riešės bendruomenės veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: mindaugas@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.